Dert Ortağı

Dert Ortağı

Dert ortağı deyiminin anlamına baktığımız zaman, sizin dertli ve kötü bir zamanda olduğunuzda, bu dertleri seninle beraber paylaşan ve derdine ortak olan kişilerin verilen bir isim olduğunu görmekteyiz. Yani durum şudur ki, eğer gerçekten bir derdiniz olduğunda, bunları dert ortağınız olacak kişi ile paylaşabilir, kendinizi çok daha iyi bir şekilde hissedebilirsiniz.

Günümüzde modernleşen hayat ve teknolojinin her geçen gün oldukça hızlı bir şekilde büyümesi ile beraber, artık etrafta gerçekten bir komşuluk ya da dost kavramı çok fazla görülmemeye başlamıştır. Durum böyle olunca da insanlar dertlerini birileri ile paylaşmaya çekinir hale gelmişlerdir. Bu nedenle dertlerini paylaşacak bir dost aramak yerine, internet üzerinde bazı canlı dert ortağı olarak adlandırılan telefon numaraları ile çözüm aramaktadırlar. Bu canlı dert ortakları, bazı telefonlar ile beraber dertlerini tanımadığınız kişilere anlatabileceğiniz, böylece tarafsız bir şekilde dertleriniz için bazı öneriler alabileceğiniz çözümlerden biridir.

Sizde kendinize gerçek hayattan bir dost aramak ve edinmek yerine, internet üzerinden her dakika başına belirli cüzi miktarlar vererek dertlerinizi birileri ile beraber paylaşabilirsiniz. Bu dertlerini paylaştığınız kişiler, tamamen belirsiz ve adınızı bilmeyeceğiniz kişiler olmamasından ötürü sizin için de daha rahat bir hal alacaktır. Siz de dertleriniz ile boğuşmak haricinde, direk olarak cüzi miktarlar karşılığında derdinizi paylaşacaklar arkadaşları bulabilirsiniz.