Canlı Dert Ortağı

Canlı Dert Ortağı

Canlı dert ortağı olarak adlandırılan hatlar, sizin en iyi şekilde rahatlayıp, iyi bir nefes almanız için gerekli olan her türlü koşullarını yerine getirmek için çabalayan bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Yaşamakta olduğunuz şehir içinde bunalmış sıkılmış ve bu dertlerinizi tanımadığınız biri ile paylaşarak kendinizi daha rahat ve iyi hissetmek istiyorsanız, canlı dert köşesi tam olarak size uygun mantıkla çalışır. Bu sistemin tam olarak çalışma mantığı, internet üzerinden bulacağınız telefon numaralarını tuşlamanız ile, karşınıza dertlerinizi paylaşabileceğiniz bir dert ortağı çıkacaktır. Bu dert ortağı ile dertlerinizi paylaşabilir, psikolojik olarak bir rahatlamaya erişebilirsiniz.

Bu canlı dert ortağı adı verilen sistemde, dakika başı ortalama olarak 3 ila 4 tl arasında bir ücretin de bulunmakta olduğunun altını çizelim. Bu ücret karşılığında, her gün ve her saat tanımadığınız kişilere dertlerinizi paylaşabilir, kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Tanımadığınız kişilere dertlerinizi paylaştığınız takdirde, çok daha açık ve iyi bir şekilde paylaşabilir. Ayrıca karşı tarafta sizin derdinizi dinleyen kişi ise tamamen tarafsız bir şekilde çözüme yönelik bazı önerilerde bulunabilir.

Sizde kendinize bir canlı dert ortağı arıyorsanız, arama motorları üzerinden dert dinleyen kişilerin telefon numaralarını bulabilir, bu doğrultuda dertlerinizi paylaşacak bir kişiye erişebilirsiniz. Makul bir fiyat karşılığında da kendinizi daha iyi hissetmenize yarar sağlayan sistemle siz de çok vakit geçmeden tanışabilirsiniz.