Canlı Dert Köşesi

Canlı Dert Köşesi

Canlı dert köşesi, bireyler için her zama uygun bir şekilde çalışan sohbet uygulamalarıdır. Telefonların üzerinden sesli bir şekilde gerçekleşir ve her dakika için belirli bir miktar ücret ödenir. Genelde her gün ve her saat hizmet verebilmektedir. Asıl amaç, insanların derdini paylaşmak konusunda çekindiği ya da birisini bulamadığı durumlarda, gizliliğin esas alınması ile, hiç tanımadığınız birine dertlerinizi paylaşabilir, fikir ve öneriler edinebilmektir.

Böylece istediğiniz zamanda, ufak bir ücret karşılığında dertlerini dinleyebileceğiniz bir birey ile tanışma fırsatı bulursunuz. Süre ya da konu bakımından her türlü olay sınırsızdır ve sizin belirlemeniz beklenir. Onun haricinde konuştuğunu konular ve dert edindiğiniz olaylar ile alakalı herhangi bir kişiye iletim ya da kayıt altına alma gibi bir durum yoktur. Bir dost olarak düşünebileceğiniz canlı dert köşesi, istediğinizde arayıp dert yanacağınız araçlardan biri haline gelebilir.

Bu uygulama için herhangi bir üyelik ya da kayıt gibi bir duruma ihtiyaç duyulmaz. Konuşma süresine dair bir sınır olmamakla beraber, her dakika başı belli bir miktar ücrete tabi tutulur. Sizde internet üzerinden numaralarını bularak, tanımadığınız insanlara tamamen subjektif bir şekilde yorumlarda bulunmasını isteyebilirsiniz.  Tek yapmanız gereken internet üzerinden dert köşesi numaralarını bularak iletişime geçmek olacaktır. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan sizde deneme fırsatı bulabilirsiniz.